
Вакууматор для пакетів 120W 30см електронне керування +10 пакетів пластик білий VS120W Gorenje
- Немає в наявності
- Код: VS120W
3 860,22 ₴
Вакууматор для пакетів 120W 30см електронне керування +10 пакетів пластик білий VS120W GorenjeНемає в наявності
3 860,22 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | +10 пакетів |
| Мoдель | VS120W |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 120W |
| Назва товару | Вакууматор |
| Призначення | Для пакетів |
| Особливості | електронне керування |
| Розмір | 30см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 860,22 ₴

