Дриль-шурупокрут швидкознімач
Дриль-шурупокрут — професійний інструмент, з яким у вас з'явиться можливість просто та продуктивно відкручувати або закручувати шурупи, саморізи, гвинти або свердлити дерево, сталь, бетон, пластик та інші матеріали. Інструмент обладнаний знімним літій-іонним акумулятором. З ним ви зможете запросто працювати у піднесених, вузьких і важкодоступних місцях, куди з дротом вельми важко підібратися.

Важить шурупокрут трохи, завдяки чому з ним комфортно працювати навіть однією рукою, це дає змогу результативно працювати з різних позицій практично не втомлюючись. Невелика вага, міцна конструкція й комфортабельна ергономічна ручка, роблять шурупокрут дуже практичним у використанні інструментом під час тривалої експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 2A |
| Вага | 3,4 кг |
| Комплектація | 2 АКБ/ЗП/+кейс |
| Мoдель | 20DC |
| Потужність | 20W |
| Назва товару | Дриль-шурупокрут |
| Особливості | швидкознімний патрон |
| Розмір | 0,8 - 10 мм |
| Швидкість обертання | 0 - 1600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 847 ₴




