

Хомут черв'ячний оцинкована сталь 12-20мм W1 50 шт/уп APRO
- В наявності
- Код: HCО-03
288 ₴
259 ₴
- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Хомут черв'ячний 9 мм d12-20 мм (матеріал — оцинкована сталь W1; кількість в пакованні — 50 штук) Apro
Хомут черв'ячний Apro призначений для надійного кріплення шлангів, труб та інших з'єднань у різних системах: сантехнічних, автомобільних, вентиляційних та промислових. Виготовлений із якісної поцинкованої сталі класу W1, що забезпечує базовий захист від корозії та високу міцність. Ширина стрічки 9 мм забезпечує рівномірний розподіл тиску периметром, що гарантує надійну фіксацію без пошкодження матеріалу. Спеціальна конструкція хомута забезпечує надійне та герметичне кріплення.
Переваги:
- Бюджетний варіант: виготовлений з поцинкованої сталі, що забезпечує економічність і базовий захист від корозії.
- Надійність фіксації: черв'ячний механізм забезпечує рівномірний тиск периметром шланга або труби, запобігаючи протіканню.
- Універсальність: підходить для різних систем і діаметрів шлангів у межах 12-20 мм.
- Зручність монтажу: легко регулюється стандартною викруткою або ключем.

Характеристики:
Тип: хомут
Тип: черв'ячний
Матеріал: оцинкована сталь W1
Ширина: 9 мм
Товщина: 0,7 мм
Діапазон затягування: 12-20 мм
Кількість у пакунку: 50 штук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 2500 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Дрібний | Да |
| Кількість | 50 шт/уп |
| Марка | W1 |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Назва товару | Хомут черв'ячний |
| Розмір | 12-20 мм |
- Ціна: 259 ₴



