Набір конекторів 1/2" + адаптер в/р 1/2" × 3/4" для шланга 3/4" GRAD
Набір конекторів 1/2" + адаптер у/р 1/2" × 3/4" для шланга 3/4" (ABS) GRAD дає змогу зібрати лінію поливу та під'єднати її до водопровідної труби або крана. Виготовлений з ударостійкого пластику. Практичний інструмент для керування потоком води у вашому саду або на вашій ділянці.

Характеристики:
Тип: набір конекторів
Матеріал: ударостійкий пластик
Розмір: 3/4"×1/2"
Комплектація: Конектор 1/2" швидкознімний для шланга 3/4"; Конектор 1/2" швидкознімний аквастоп для шланга 3/4"; Адаптер для коннектора 1/2" в/с 1/2" × 3/4"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 2500 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Дрібний | Да |
| Назва товару | Набір конекторів |
| Призначення | для шланга 3/4" |
| Особливості | з адаптерами |
| Нарізне з'єднання | 1/2" |
| Сумісність | в/р 1/2"*3/4" |
| Тег#СадГород | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴



