Коробка приладова 351*68*50мм PVC жовтий Копос KPL 64-50/5LD
- Готово до відправки
- Код: KPL 64-50/5LD
211 ₴
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головна сторінка GoogleНадіслати відгукКонфіденційність і умовиПерейти на повну версію сайту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,17 кг |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 2500 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Дрібний | Да |
| Мoдель | KPL 64-50/5LD |
| Матеріал | PVC |
| Назва товару | Коробка |
| Призначення | приладова |
| Номінальна напруга | 400V |
| Номінальний струм | 16А |
| Розмір | 351*68*50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



