

Сушарка для посуду алюмінієва 53х26,5х39см чорна Maestro
- В наявності
- Код: MR-1024
1 069 ₴
962 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для посуду алюмінієва 53х26,5х39см чорна Maestro
Сушарка для посуду Maestro - це універсальний інструмент для сушіння різноманітного кухонного посуду. Оснащена вбудованим піддоном для зливу води, вона забезпечує комфорт і гігієну при сушінні.

Характеристики:
- Розміри: 40×36,5×15 см
- Елегантний дизайн
- Високоякісний алюміній
- Знімний лоток
- Легкість і простота в чищенні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал піддону | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴



