Хлібниця (Д)36,5*(Ш)25 (В)13,3cм металева з пудровим покриттям чорна Maestro
Хлібниця Maestro MR-1775-BLACK надзвичайно функціональна та естетично приваблива. Вона виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Користуватися хлібницею інтуїтивно зрозуміло і дуже просто. Завдяки ергономічному дизайну, Maestro MR-1775-BLACK може вмістити велику кількість хліба або випічки. Незалежно від того, який сорт хліба ви зберігаєте, він довше залишатиметься свіжим і зберігатиме свій смак.

Характеристики:
- Розмір: 36,5х25х13,3 см
- Матеріал корпусу: пофарбований метал з пудровим покриттям
- Ергономічний дизайн
- Екологічно чисті матеріали
- Якість та функціональність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Вентиляційні отвори | Ні |
| Висота | 13.3 см |
| Довжина | 36.5 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кришки | Метал |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴







