Лійка для поливу пластикова 1,5л 35*13*30см полин Алеана
- Готово до відправки
- Код: 230627234
65 ₴
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лійка для поливу пластикова 1,5л 35*13*30см полин Алеана
Кімнатні рослини завжди в тренді та ідеально вписуються в декор усіх кімнат. Рослини оживляють квартиру та покращують клімат у приміщенні. Полегшити догляд за кімнатними рослинами допоможе лійка для поливу торгової марки «Алеана». Лійка має суцільний корпус. Оснащена комфортною ручкою та довгим носиком, що робить догляд за кімнатними рослинами легким та зручним. Лійка виконана в приємних кольорам та з легкістю впишеться в дизайн будь-якого приміщення. Завдяки компактним габаритам лійка не займе багато місця на підвіконні або невеликій полиці. Виготовлена з високоякісного поліпропілену, легка та надійна.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 35*13*30 см
- Об'єм: 1,5 л
- Форма: фігурна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: полин
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Лійка має суцільний корпус.
- Оснащена комфортною ручкою та довгим носиком, що робить догляд за кімнатними рослинами легким та зручним.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Знімна насадка-розсіювач | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 1.5 л |
| Розпилювач | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200305001 |
| Літраж | 1.5 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 35 x 13 x 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴



