Корзина пластикова 22л "Практик" 38*32*34см біла троянда Алеана
- В наявності
- Код: 210224009
270 ₴
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина пластикова 22л "Практик" 38*32*34см біла троянда Алеана
Гнучка та надійна корзина "Практик" з легкістю знайде своє застосування в побуті. Практична ємність може використовуватися для зберігання рушників, білизни, іграшок та інших домашніх дрібничок. Може застосовуватись для збирання фруктів та овочів або виконання інших господарських робіт. Має лаконічний та сучасний дизайн, тому доповнить собою інтер’єр приміщення. Виготовлена корзина «Практик» з якісного поліпропілену. Це зносостійкий матеріал, який витримує великі навантаження і не вицвітає з часом. Для зручного переміщення корзина «Практик» оснащена двома ручками. Доступна у різних кольорах.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 38*32*34 см
- Об'єм: 22 л
- Форма: квадратна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: біла троянда
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Практична ємність може використовуватися для зберігання рушників, білизни, іграшок та інших домашніх дрібничок.
- Має лаконічний та сучасний дизайн.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 38 см |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 22 л |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 127008 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 38.00 см х 32.00 см х 34.00 см |
| Стан | Нове |
| Тип | Кошик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴



