Корзина пластикова прямокутна "Джут" М 6,5л 32*23*18см біла троянда Алеана
- Немає в наявності
- Код: 210323001
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Корзина пластикова прямокутна "Джут" М 6,5л 32*23*18см біла троянда Алеана
Універсальна корзина для речей, виготовлена із безпечного пластику. Розміри корзини дають можливість зберігати її в шафі або на поличці. В ній зручно розмістити рушники, білизну, іграшки, косметику та миючі засоби. Корзина має декор у вигляді плетіння та оснащена зручними та міцними ручками.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 32*23*18 см
- Об'єм: 6,5 л
- Форма: прямокутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: біла троянда
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- В корзині зручно розмістити рушники, білизну, іграшки, косметику та миючі засоби.
- Корзина має декор у вигляді плетіння та оснащена зручними та міцними ручками.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Ручки | Є |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 180 мм |
| Об`єм | 6.5 л |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 127007 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 25.00 см 16.50 х см х 14.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴



