Підставка під горщик для квітів "Матильда" 12*11см сизо-блакитна Алеана
Підставка під горщик для квітів Матильда запобігає протіканню води з горщика після кожного поливання. Крім того, виконує декоративну функцію, доповнюючи загальний вигляд горщика.
Виготовлена з якісного пластику, що вирізняється міцністю, зносостійкістю, стійкістю до перепадів температур. Не блякне на сонці, не деформується від води.
Підставка не вимагає особливого догляду, добре миється й чиститься від забруднень.
Основні характеристики:
- Діаметр: 12 см
- Розмір (ширина*висота): 12*11 см
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: сизо-блакитний
Основні переваги:
- Простота в догляді.
- Не блякне на сонці.
- Вписується в різні інтер'єри
- Конструкція, що створює омтимальний мікроклімат рослини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вазон |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 120 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 115031 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 11.30 см х 0.00 см х 1.60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,44 ₴



