Йоршик для унітазу з підставкою пластикові "Оптіма" 12*40см какао/капучино Алеана
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 231005033
109 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Йоршик для унітазу з підставкою пластикові "Оптіма" 12*40см какао/капучино Алеана
Такий пристрій як унітаз, потребує особливо частого і ретельного догляду. Постійна присутність води і особливості використання роблять це місце ідеальним для розмноження величезної кількості бактерій. Справитися з цією проблемою допоможе йоржик для туалету торгової марки «Алеана». Підлоговий йоржик для унітазу має елегантний дизайн та призначений підтримати чистоту санвузла як вдома так і в офісі. Йоржик пухнастий, з густою ворсою, що дозволяє відмінно очистити унітаз. Ручка йоржика виконана з поліпропілену, міцна та надійна. Виріб виготовлений із міцного пластику, що забезпечує надійність та довгий термін експлуатації.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*висота): 12*40 см
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: какао/капучино
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Йоржик пухнастий, з густою ворсою, що дозволяє відмінно очистити унітаз.
- Ручка йоржика виконана з поліпропілену.
- Ціна!
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Ширина підставки | 120 мм |
| Загальна висота | 400 мм |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Артикул | 200317059 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 15 x 14 x 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴



