Обробна дошка 23х37х1,2см пластикова Maestro

- Розмір: 23х37х1,2 см
- 3-предметний набір складається з: терка, ніж, дошка
- Можливість використання в посудомийній машині
- Можливість використовувати з обох сторін
- Не ковзає по поверхні столу
- Не притуплює ножі
- Зручна ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Ручка | Є |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴






