


Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA (MJ-1B135C)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9744100
729 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA (MJ-1B135C)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5-8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м3
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно і т. д.)
Одинважільний змішувач для кухні MJ-1B135C має прямий гусак довжиною 150 мм і злегка вигнуту форму поворотної ручки. Регулювання температури і потоку води проводиться плавно і практично безшумно, оскільки усередині встановлений високоякісний керамічний картридж.
Завдяки малим габаритам займає мінімум місця і підходить для невеликих мийок. Установка здійснюється на горизонтальну поверхню з кріпленням гайкою.
Переваги:
- тривалий термін служби;
- просте управління однією рукою;
- легкий монтаж;
- захист від впливу корозії.
Змішувач для кухні MJ-1B135C покритий хромонікелевим напиленням, яке досить протирати тканиною або м'якою губкою.
Гарантія – 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MJ-1B135C |
| Вилив | Прямий 150 мм, поворотний на 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 400 мм - 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.890 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромоникелевое |
| Тип кріплення | Гайка (корона) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴



