Таз квадратний пластиковий 9л 34*34*14см бірюзовий Алеана
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 101202175
129 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Таз квадратний пластиковий 9л 34*34*14см бірюзовий Алеана
Квадратні тази можна використовувати для миття посуду, прибирання та прання. Також квадратний таз може відмінно підійти для зберігання овочів або невеликого господарського приладдя. Зроблено квадратний таз із якісного зносостійкого пластика. Конструкція виконана таким чином, що таз можна взяти за округлий борт з будь-якого боку. Виріб легкий, але в той же час міцний та надійний. В асортименті доступні до вибору квадратні тази в різних розмірах та кольорах.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина**висота): 34*34*14 см
- Об'єм: 9 л
- Форма: квадратна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: бірюзовий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Квадратні тази можна використовувати для миття посуду, прибирання та прання.
- Зроблено квадратний таз із якісного зносостійкого пластика.
- Ціна!
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 34 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 9 л |
| Призначення | Універсальне |
| Ручки | Є |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101202175 |
| Літраж | 9 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 34 x 34 x 14 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



