Таця кругла пластикова 39x37x3см фрезія Алеана
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 200313019
99 ₴
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таця кругла пластикова 39x37x3см фрезія Алеана
Таця оснащена високим бортиком і 2 ручками для зручності використання. Поверхня оформлена чергуванням гладких і шорстких смуг що перешкоджають ковзанню страв. Таця виконана з харчового поліпропілену.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 39x37x3см
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: фрезія
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці
- Безпека.
- Не втрачає колір.
- Легко миється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200313019 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 39 x 3 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



