Драбинка для квітів пластикова L77см теракот Алеана
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 210126006
78 ₴
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбинка для квітів пластикова L77см теракот Алеана
Драбинка для квітів - декоративний тримач, довжиною 37, 57 та 77 см – чудовий варіант для оформлення квіткового куточка в будинку або на вулиці. Форма у вигляді драбинки забезпечує надійну підтримку довгих стебел як великих, так і маленьких рослин, і дозволяє використовувати тримач для фіксації відразу кількох рослин. Пристрій виконаний із поліпропілену, який не піддається впливу зовнішнього середовища – він не тріскається від перепадів температури та не вигоряє на сонці з часом. Крім практичності пластикових тримачів важливо також відзначити їхню невисоку вартість, в порівнянні з конструкціями з дерева або металу.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 77*44*1 см
- Форма: фігурна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: теракот
Основні переваги:
- Простота в догляді.
- Не блякне на сонці.
- Чудовий варіант для оформлення квіткового куточка в будинку або на вулиці.
- Форма у вигляді драбинки забезпечує надійну підтримку довгих стебел як великих, так і маленьких рослин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Опора для рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина підставки | 440 мм |
| Висота підставки | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 210126006 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 77 x 44 x 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



