Драбинка для квітів пластикова L77см зелена Алеана
Драбинка для квітів - декоративний тримач, довжиною 37, 57 та 77 см – чудовий варіант для оформлення квіткового куточка в будинку або на вулиці. Форма у вигляді драбинки забезпечує надійну підтримку довгих стебел як великих, так і маленьких рослин, і дозволяє використовувати тримач для фіксації відразу кількох рослин. Пристрій виконаний із поліпропілену, який не піддається впливу зовнішнього середовища – він не тріскається від перепадів температури та не вигоряє на сонці з часом. Крім практичності пластикових тримачів важливо також відзначити їхню невисоку вартість, в порівнянні з конструкціями з дерева або металу.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 77*44*1 см
- Форма: фігурна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: зелений
Основні переваги:
- Простота в догляді.
- Не блякне на сонці.
- Чудовий варіант для оформлення квіткового куточка в будинку або на вулиці.
- Форма у вигляді драбинки забезпечує надійну підтримку довгих стебел як великих, так і маленьких рослин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота підставки | 10 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Опора для рослин |
| Ширина підставки | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 210126005 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 77 x 44 x 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴



