Кошик для білизни пластиковий 60л 50*39*59см фрезія Алеана
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 200327003
676 ₴
608 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для білизни пластиковий 60л 50*39*59см фрезія Алеана
Корзина для білизни на 60 літрів підійде для великої родини, в якій зазвичай необхідно прати багато речей. Незважаючи на великий об’єм, дана модель має максимально зручну конструкцію, яка не займає багато місця, і візуально виглядає дуже компактною. Проста в догляді, легко миється, не піддається впливу вологи і плісняви. Зроблена корзина для білизни на 60 л з зносостійкого пластика високої якості. На бортах передбачені отвори для вентиляції. Для зручного зберігання речей є кришка. В асортименті корзина для білизни представлена в різних кольорах. Ціна на корзину відповідає високій якості виконання товару.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 50*39*59 см
- Об'єм: 60 л
- Форма: овальна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: фрезія
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Корзина для білизни на 60 літрів підійде для великої родини, в якій зазвичай необхідно прати багато речей.
- На бортах передбачені отвори для вентиляції.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 59 см |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Рожевий |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 60 л |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200327003 |
| Літраж | 60 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 50 x 39 x 58 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴



