Кошик для білизни пластиковий "Ротанг" 50л 45*35*55см біла троянда Алеана
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 200721124
904 ₴
814 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для білизни пластиковий "Ротанг" 50л 45*35*55см біла троянда Алеана
Корзина для білизни "Ротанг" легко і зручно організує порядок у зберіганні речей. Ця модель, з імітацією плетіння, дозволяє повітрю добре циркулювати. Зовні корзина нагадує справжній плетений кошик, тому відмінно впишеться у будь-який сучасний дизайн. Обсяг корзини, 50 літрів, дозволяє вмістити чимало речей. Гладка внутрішня поверхня, забезпечить легкий догляд і не зробить на ваших речах затяжки. Виріб оснащений зручними ручками для перенесення. Виготовлена корзина із високоякісного поліпропілену – надійного та довговічного матеріалу. В асортименті корзина представлена в різних кольорах.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 45*35*55 см
- Об'єм: 50 л
- Форма: прямокутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: біла троянда
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Ця модель, з імітацією плетіння, дозволяє повітрю добре циркулювати.
- Гладка внутрішня поверхня, забезпечить легкий догляд і не зробить на ваших речах затяжки.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 45 см |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 50 л |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200721124 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 45 x 35 x 55 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814 ₴



