Кошик пластиковий 10л 39*25*17см блакитний крижаний Алеана
Пластикова корзина підійде для зберігання побутових речей і приладдя будь-якого призначення. Особливо в кошику зручно зберігати речі на горищі або в підсобці. Конструкція виконана таким чином, щоб можна було зручно складати ящики один на одний - це дозволить зберегти цінний простір в приміщенні. Борти кошика мають отвори, щоб при необхідності можна було побачити, що знаходиться в ємності. Зроблений кошик із зносостійкого поліпропілену високої якості, який здатний витримувати велику вагу. В асортименті на вибір представлені моделі об'ємом від 4,5 до 30 літрів.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 39*25*17 см
- Об'єм: 10 л
- Форма: прямокутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: блакитний крижаний
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Особливо в кошику зручно зберігати речі на горищі або в підсобці.
- Борти кошика мають отвори, щоб при необхідності можна було побачити, що знаходиться в ємності.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 17 мм |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200319006 |
| Літраж | 10 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 39 x 25 x 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴



