Корзина пластикова прямокутна "Джут"S 2,9л 25*17*14см фіолетова Алеана
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 191126003
106 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Корзина пластикова прямокутна "Джут"S 2,9л 25*17*14см фіолетова Алеана
Універсальна корзина для речей, виготовлена із безпечного пластику. Розміри корзини дають можливість зберігати її в шафі або на поличці. В ній зручно розмістити рушники, білизну, іграшки, косметику та миючі засоби. Корзина має декор у вигляді плетіння та оснащена зручними та міцними ручками.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 25*17*14 см
- Об'єм: 2,9 л
- Форма: прямокутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: фіолетовий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- В корзині зручно розмістити рушники, білизну, іграшки, косметику та миючі засоби.
- Корзина має декор у вигляді плетіння та оснащена зручними та міцними ручками.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 14 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Артикул | 191126003 |
| Літраж | 2.9 |
| Розміри (Д x Ш x В) | 25 x 17 x 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴



