Мильниця Besser 13х9.5х6см з кріпленням "SMART STICKER" KM-0156
- Готово до відправки
- Код: 156
226 ₴
203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця овальна 13*9.5*5.5 см пластикова хромованою підвісці з кріпленням "SMART STICKER"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besser |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴



