Корзина универсальная пластикова 50*44*38см "Уно" оливкова Алеана
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 130407035
339 ₴
305 ₴
Показати оптові ціни- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Корзина универсальная пластикова 50*44*38см "Уно" оливкова Алеана
Гнучка, надійна та практична корзина універсальна "Уно" з легкістю знайде своє застосування в побуті. Практична ємність може використовуватися для зберігання рушників, білизни, іграшок та інших домашніх дрібничок. Може застосовуватись для збирання фруктів та овочів або виконання інших господарських робіт. Має лаконічний та сучасний дизайн, тому доповнить собою інтер’єр приміщення. Корзина досить містка (обсяг 29 літрів), але має дуже комфортні для експлуатації габарити – 50 х 43,5 х 37,5 см. Виготовлена універсальна корзина «Уно» з якісного поліпропілену. Це зносостійкий матеріал, який витримує великі навантаження і не вицвітає з часом. Для зручного переміщення корзина «Уно» оснащена двома міцними ручками. Доступна у різних кольорах.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 50*44*38 см
- Об'єм: 29 л
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: оливковий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Практична ємність може використовуватися для зберігання рушників, білизни, іграшок та інших домашніх дрібничок.
- Корзина досить містка (обсяг 29 літрів).
- Безпека.
- Не втрачає колір.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 29 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Салатний |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 38 см |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Артикул | 122090 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 50.00 см х 43.50 см х 37.50 см |
| Тип | Кошик |
- Ціна: 305 ₴



