Вазон "Ротанг" з вставкою балконний 10л 50*18см. (темно коричневий)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 180405023
343 ₴
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балконні ящики «Ротанг» з поліпропілену оформлені настільки незвично, що можуть використовуватися для оформлення террас, альтанок та елементів садової архітектури. Переваги серії: дизайн у вигляді ротанга; щільні стінки, що захищають коріння рослин від переохолодження; конструкція вазону, що перешкоджає накопиченню вологи завдяки дренажним отворам. Горщики підходять для посадки рослин із розгалуженою кореневою системою. Вазони можна використовувати для посадки кактусів, петуній, фіалок та інших дрібних квітів.
Матеріал - Поліпропілен
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення | Настільна, Підлогова, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 115028 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 50.00 см х 18.00 см х 16.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



