Кришка для відра пластикова 14л 30*5см синя Алеана
Кришка для відра запобігає потраплянню сторонніх предметів до відра. Призначена кришка для відра круглого. При виборі кришки варто звертати увагу на розмір кришки та об’єм відра. Матеріал виробу поліпропілен. В асортименті наявні кольори на вибір.
Основні характеристики:
- Розмір (діаметр*висота): 30*5 см
- Об'єм відра: 14 л
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: синій
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Кришка для відра запобігає потраплянню сторонніх предметів до відра.
- Підходить для відра на 14 л.
- Ціна!
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кришка |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 14 л |
| Діаметр | 30 см |
| Висота | 5 см |
| Колір | Синій |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Артикул | 122034 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 29.50 см х 29.50 см х 5.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴



