Кришка для відра пластикова 10л 29*4см сіра Алеана
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101202445
48 ₴
43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка для відра пластикова 10л 29*4см сіра Алеана
Кришка для відра запобігає потраплянню сторонніх предметів до відра. Призначена кришка для відра круглого. При виборі кришки варто звертати увагу на розмір кришки та об’єм відра. Матеріал виробу поліпропілен. В асортименті наявні кольори на вибір.
Основні характеристики:
- Розмір (діаметр*висота): 29*4 см
- Об'єм відра: 10 л
- Форма: кругла
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: сірий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Кришка для відра запобігає потраплянню сторонніх предметів до відра.
- Підходить для відра на 10 л.
- Ціна!
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 4 см |
| Діаметр | 29 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Тип | Кришка |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 122030 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 29.00 см х 0.00 см х 3.50 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴



