Мильниця дорожня пластикова 11*8*4см бірюзова Алеана
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 180622037
32 ₴
29 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мильниця дорожня пластикова 11*8*4см бірюзова Алеана
Дорожня мильниця з пластику дуже легка і не займає багато місця, а наявність кришки, яка щільно закривається, забезпечує герметичність. Тому пристосування відмінно підійде для людей, які багато подорожують або часто їздять у відрядження по роботі. Поліпропілен, з якого зроблена дорожня мильниця, відповідає всім стандартам якості і повністю безпечний для людини - поява алергічних реакцій на шкірі виключена. В асортименті на вибір доступні моделі мильниць різних кольорів і відтінків.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 11*8*4 см
- Форма: прямокутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: бірюзовий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Представлена мильниця зроблена з якісного поліпропілену, який повністю безпечний для людини і не викликає алергічних реакцій на шкірі.
- Наявність кришки, яка щільно закривається, забезпечує герметичність.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип мильниці | Дорожня |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 124075 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 11.40 см х 7.60 см х 4.30 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴



