Корзина пластикова прямокутна "Джут"S 2,9л 25*17*14см какао Алеана
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 191126002
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Корзина пластикова прямокутна "Джут"S 2,9л 25*17*14см какао Алеана
Універсальна корзина для речей, виготовлена із безпечного пластику. Розміри корзини дають можливість зберігати її в шафі або на поличці. В ній зручно розмістити рушники, білизну, іграшки, косметику та миючі засоби. Корзина має декор у вигляді плетіння та оснащена зручними та міцними ручками.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 25*17*14 см
- Об'єм: 2,9 л
- Форма: прямокутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: какао
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- В корзині зручно розмістити рушники, білизну, іграшки, косметику та миючі засоби.
- Корзина має декор у вигляді плетіння та оснащена зручними та міцними ручками.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 2.9 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 127007 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 25.00 см 16.50 х см х 14.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



