Набір із 5 дитячих вішалок пластикові 34*1*16см темно-рожеві Алеана
Коли ми відкриваємо шафу, то хочемо відразу ж знайти необхідну нам річ. Однак завдання може виявитися не таким простим. Упорядкувати свій гардероб Вам допоможуть вішалки для одягу торгової марки «Алеана». Пластикова вішалка - це аналог дерев'яного пристосування, який відрізняється тільки ціною. Зазвичай, вішалка з пластика має нижчу ціну ніж дерев'яна або металева, при цьому, функціонал пластикового виробу нічим не поступається. Пластикова вішалка торгової марки «Алеана» виготовлена з якісного, зносостійкого поліпропілену. Матеріал дуже легкий, але при цьому міцний. Вішалка може витримувати досить важкі речі. Класична вішалки - незамінний помічник у збереженні речей в порядку.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота):34*1*16 см
- Форма: фігурна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: темно-рожевий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Пластикова вішалка торгової марки «Алеана» виготовлена з якісного, зносостійкого поліпропілену.
- Вішалка може витримувати досить важкі речі.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Дитячі |
| Сфера використання | Для особистого користування |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | Фуксія |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Артикул | 121074 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 33.50 см х 4.00 см х 16.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴



