Набір із 5 великих вішалок пластикові 45*1*20см какао Алеана
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 181226010
107 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Набір із 5 великих вішалок пластикові 45*1*20см какао Алеана
Коли ми відкриваємо шафу, то хочемо відразу ж знайти необхідну нам річ. Однак завдання може виявитися не таким простим. Упорядкувати свій гардероб Вам допоможуть вішалки для одягу торгової марки «Алеана». Пластикова вішалка - це аналог дерев'яного пристосування, який відрізняється тільки ціною. Зазвичай, вішалка з пластика має нижчу ціну ніж дерев'яна або металева, при цьому, функціонал пластикового виробу нічим не поступається. Пластикова вішалка торгової марки «Алеана» виготовлена з якісного, зносостійкого поліпропілену. Матеріал дуже легкий, але при цьому міцний. Вішалка може витримувати досить важкі речі. Класична вішалки - незамінний помічник у збереженні речей в порядку.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота):45*1*20 см
- Форма: фігурна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: какао
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Пластикова вішалка торгової марки «Алеана» виготовлена з якісного, зносостійкого поліпропілену.
- Вішалка може витримувати досить важкі речі.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Затискач | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Пластик |
| Обертовий гачок | Ні |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Прищіпки | Немає |
| Сфера використання | Для особистого користування |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 121073 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 44.50 см х 4.00 см х 20.00 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴



