Кошик для білизни кутовий пластиковий 45л 40*40*55см темно-коричневий Алеана
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 141100054
569 ₴
512 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для білизни кутовий пластиковий 45л 40*40*55см темно-коричневий Алеана
Корзина для білизни кутова на 45 літрів підійде для великої родини, в якій зазвичай необхідно прати багато речей. Завдяки своїй конструкції корзина візуально виглядає дуже компактною, трикутна форма дозволяє легко розмістити її у ванній кімнаті. Зроблена корзина для білизни кутова на 45 л із зносостійкого пластика високої якості. На бортах передбачені отвори для вентиляції. Для зручного зберігання речей є кришка. В асортименті корзина для білизни представлена в різних кольорах. Ціна на корзину відповідає високій якості виконання товару.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 40*40*55 см
- Об'єм: 45 л
- Форма: трикутна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: темно-коричневий
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Завдяки своїй конструкції корзина візуально виглядає дуже компактною, трикутна форма дозволяє легко розмістити її у ванній кімнаті.
- На бортах передбачені отвори для вентиляції.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 45 л |
| Форма | Трикутна |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 122051 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 40.00 см х 40.00 см х 54.50 см |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512 ₴



