Корзина пластикова 22л "Практик" 38*32*34см какао Алеана
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 191126007
303 ₴
273 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина пластикова 22л "Практик" 38*32*34см какао Алеана
Гнучка та надійна корзина "Практик" з легкістю знайде своє застосування в побуті. Практична ємність може використовуватися для зберігання рушників, білизни, іграшок та інших домашніх дрібничок. Може застосовуватись для збирання фруктів та овочів або виконання інших господарських робіт. Має лаконічний та сучасний дизайн, тому доповнить собою інтер’єр приміщення. Виготовлена корзина «Практик» з якісного поліпропілену. Це зносостійкий матеріал, який витримує великі навантаження і не вицвітає з часом. Для зручного переміщення корзина «Практик» оснащена двома ручками. Доступна у різних кольорах.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 38*32*34 см
- Об'єм: 22 л
- Форма: квадратна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: какао
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Корзина виготовлена з високоякісного поліпропілену.
- Практична ємність може використовуватися для зберігання рушників, білизни, іграшок та інших домашніх дрібничок.
- Має лаконічний та сучасний дизайн.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 22 л |
| Кришка | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 34 мм |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кошик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 127008 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 38.00 см х 32.00 см х 34.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴



