Горщик пластиковий дитячий "Малюк" 23*29*17см блакитний Алеана
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120710002
112 ₴
101 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик пластиковий дитячий "Малюк" 23*29*17см блакитний Алеана
Плануєте відучити дитину від підгузників? Зверніть увагу на дитячий горщик «Малюк». Завдяки ергономічній формі спинки і заокругленим краях по всій площі горщика дитині буде зручно на ньому сидіти. Глибина і продумана конструкція передньої частини запобігає розбризкуванню під час використання. Легкість перенесення і миття забезпечує зручна ручка. Для виробництва горщика «Малюк» був використаний зносостійкий поліпропілен, який не має неприємного запаху і відповідає всім санітарним нормам товарів для дітей. Горщик «Малюк» представлено в різних відтінках, пластик не вицвітає з часом.
Основні характеристики:
- Розмір (довжина*ширина*висота): 23*29*17 см
- Форма: овальна
- Матеріал: поліпропілен
- Колір: блакитний
Основні переваги:
- Простота у догляді
- Не вигоряє на сонці.
- Завдяки ергономічній формі спинки і заокругленим краях по всій площі горщика дитині буде зручно на ньому сидіти.
- Глибина і продумана конструкція передньої частини запобігає розбризкуванню під час використання.
- Безпека.
- Не втрачає колір.
- Легко миється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Горщик класичний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 17 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 122085 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 29.00 см 22.50 х см х 16.50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴



