Вазон для розсади квадратний 2,1л 12,0*19,5 див. (чорний)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 101202552
22 ₴
19,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вазони призначені для вигонки помідорів, баклажанів, капусти, різних кімнатних та садових рослин. Їх використання забезпечить саджанцю оптимальні умови зростання та захистити кореневу систему при пересадці. Виготовлені горщики з дренажними відвірами з надійного поліпропілену. Матеріал стійкий до високої вологості, зміну температур, сонячним лучам, що дозволяє використовувати їх у приміщенні або на відкритих майданчиках. Випускаються вазони висотою від 5,5 до 23,5 див. Квадратна форма дозволяє компактно розмістити їх на підвіконні, столі, у спеціальному лотку.
Матеріал - Поліпропілен
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення | Настільна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Тип | Вазон |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 120 см |
| Об`єм | 2.1 л |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 119024 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 12.00 см х 12.00 см х 19.50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,80 ₴



