Вазон "Ротанг" з вставкою балконний 50*18см. (какао)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 190216022
343 ₴
309 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балконні ящики «Ротанг» з поліпропілену оформлені настільки незвично, що можуть використовуватися для оформлення террас, альтанок та елементів садової архітектури. Переваги серії: дизайн у вигляді ротанга; щільні стінки, що захищають коріння рослин від переохолодження; конструкція вазону, що перешкоджає накопиченню вологи завдяки дренажним отворам. Горщики підходять для посадки рослин із розгалуженою кореневою системою. Вазони можна використовувати для посадки кактусів, петуній, фіалок та інших дрібних квітів.
Матеріал - Поліпропілен
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення | Настільна, Підлогова, Балконна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 115028 |
| Габарити (Д x Ш x В) | 50.00 см х 18.00 см х 16.00 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



