Отзывы о компании Prybambasy.com.ua - магазин товаров для дома
- Тетяна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
- Анастасія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доставка повинна була бути безкоштовною так як у мене є смарт підписка. Але я все одно оплатила доставку. Продавець зі мною не зв'язався
- Альона Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Контейнери отримала(17 січня) без затискачів, які мали фіксувати кришку. Обіцяли довідправити, пару днів чекала-тиша. Написала, вибачились, наче ми порозумілися (бо зараз такі складні часи зі світлом і т.п.), відповіли, що забули відправити, знов декілька днів тиша, потім передзвонили (здається це була п'ятниця), сказали, що в пн чи вт буде надходження товару, тоді одразу відправлять, але, на жаль, до сьогодні (4 лютого) так ніхто більше не зв'язався зі мною і ніхто нічого не довідправив.
- Марія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андрей В.
Замовляв батарейки в цьому магазині, прислали не ті батарейки, попросив щоб довідправили ті що треба, і щоб доставка була за їхній рахунок, обіцяли що оплатять доставку так ніхто і не оплатив. Не раджу цей магазин, не відповідальні працівники!!!
- Денис М.
Прислали те, що замовляв. Все ок
- Оксана Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Швидко відправили, проконсультували по вартості пересилки різними поштами, дуже приємний і ввічливий консультант, товар гарної якості.
- Инна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарні вазочки, тільки на фото вони такі великі, а так вони маленькі, так що уважно читайте опис товару, а не як я😃, тільки дивлячись на картинку
- Інна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро І.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
