Кошик для білизни 45л білий Євров'язка ELIF
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elif Plastik |
| Страна производитель | Турция |
| Высота | 49 см |
| Длина | 42 см |
| Крышка | Есть |
| Материал | Пластик |
| Объем | 45 л |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Корзина |
Информация для заказа
- Цена: 486 ₴



