Портативна колонка 40W чорна Havit HV-SF105BT
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр динаміку | 305мм (12") |
| Діапазон частот | 100 -10 000 Гц |
| Интерфейс | microUSB Кардрідер |
| Мoдель | HV-SF105BT |
| Материал | ABS |
| Мощность | 40W |
| Назва товару | Портативна колонка |
| Особенности | з підсвічуванням |
| Радиус действия | до 10 м (без перешкод) |
| Размер | 355mm x 310mm x 570mm |
| Совместимость | AUX/USB/FM/BT/LED/TF/MIC IN |
| Тривалість зарядки | 2-3 год |
| Тривалість роботи | до 6 год |
| Цвет | чорна |
Информация для заказа
- Цена: 7 813 ₴




