

Зарядний пристрій мережевий USB + кабель MicroUSB 2,4A 10W білий ColorWay CW-CHS012-WT/CBUM028-WH
- Нет в наличии
- Код: CW-CHS012-WT/CBUM028-WH
248,96 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
+380 (96) 119-17-17
Kyivstar- +380 (99) 116-17-17 Vodafone
Мережевий зарядний пристрій Colorway - це легкий, портативний і компактний зарядний пристрій для будь-яких USB-сумісних гаджетів у Вашому домі. Цей мережевий адаптер забезпечить швидку і ефективну зарядку для Вашого смартфона, планшетного комп'ютера, МР3 плеєра і багато чого іншого. Зарядний пристрій оснащений інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву і перевантаження по струму. Вогнестійкий корпус ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе і своє обладнання зсередини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 1м м |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Интерфейс | USB |
| Комплектация | + кабель MicroUSB |
| Мoдель | CW-CHS012-WT/CBUM028-WH |
| Максимальна пікова сила струму | 2,4A |
| Максимальное входное напряжение | 220 В |
| Материал | ABS+пластик |
| Мощность | 10W |
| Назва товару | Зарядний пристрій |
| Поверхня рефлектора | Нет |
| Підключення | мережевий |
Информация для заказа
- Цена: 248,96 ₴



