Головна сторінка GoogleНадіслати відгукКонфіденційність і умовиПерейти на повну версію сайту
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dongyin |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10,3 кг |
| Диаметр | d100мм |
| Дизайн | 68 |
| Длина кабеля | 10м кабелю м |
| Комплектация | + поплавок |
| Максимальная производительность | 55 л/хв л/ч |
| Максимальный напор | 57 м м |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 550W |
| Назва товару | Насос |
| Напряжение | 220V |
| Номинальная мощность | 0,55кВт |
| Номинальный ток | 3,5 А |
| Особенности | Діаметр напірного патрубка DN2 1 дюйм |
| Размер | d100мм |
| Тип | нижній забір води |
| Частота | 50 Гц Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 214,19 ₴



