Головна сторінка GoogleНадіслати відгукКонфіденційність і умовиПерейти на повну версію сайту
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9,2 кг |
| Дизайн | Х4 |
| Длина кабеля | 1,5м м |
| Максимальная производительность | 80 л/хв л/ч |
| Максимальний допустимий тиск | 7 бар |
| Максимальный напор | 48м м |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1200W |
| Назва товару | Насос відцентровий |
| Назначение | самовсмоктувальний |
| Напряжение | 220-240V |
| Номинальная мощность | 1,2кВт |
| Производительность | 80л/хв |
| Частота | 50 Гц Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 616,96 ₴



