HAVIT UC1016 - це блок живлення преміум класу, що підтримує швидку зарядку стандартів QC3.0 і PD3.0. Швидкий зарядний пристрій має 2 роз'єми, USB Type-C. Технологія QC3.0 дасть можливість заряджати Ваш пристрій з мінімальним нагрівом аккумулятора і за більш короткий термін, що в свою чергу подовжує срок служби пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Type-C |
| Выходной ток | Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.66А (20W) |
| Материал | Поликарбонат |
| Напряжение | 220-240V |
| Мощность | 20W |
| Размер | 45,3 х 24,5 х 74,4 мм |
| Частота | 50 Гц Гц |
Информация для заказа
- Цена: 328 ₴




