Портативна колонка 7W чорна Havit HV-SQ121BT
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1200mAh |
| Входное напряжение | DC5V В |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Діаметр динаміку | 6.5'' |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Мoдель | HV-SQ121BT |
| Максимальное входное напряжение | 7W |
| Мощность | 7W |
| Назва товару | Портативна колонка |
| Напряжение | 5 В |
| Особенности | З підсвічуванням |
| Питание | Type-C |
| Размер | 214mm х 182mm х 281mm |
| Совместимость | AUX/USB/FM/BT/LED/TF/MIC IN |
| Тривалість зарядки | 2-3 год |
| Цвет | чорна |
Информация для заказа
- Цена: 1 501 ₴







