Портативна акустика HV-SQ107BT має різнокольорове підсвічування динаміка потужністю 3 Вт.
Акумулятор ємністю 1200мАч дозволяє слухати улюблену музику протягом 6-8 годин.
Мультифункціональність забезпечує наявність FM приймача, підключення через Bluetooth до смартфону, USB вхід для флеш пам'яті, вхід для картки пам'яті micro SD та AUX вхід.
В комплект входять USB та аудіо-кабель
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Выходное напряжение | 3 W В |
| Діаметр динаміку | 76мм |
| Діапазон частот | 150Hz-20kHz |
| Цвет | Чёрный |
| Материал | Пластик |
| Особенности | З підсвічуванням |
| Підключення | Бездротове |
| Радиус действия | до 10 м (без перешкод) |
| Размер | 120mm х 105mm х 183mm |
| Совместимость | AUX, USB, FM, BT, LED, TF, MIC IN |
| Тривалість зарядки | 4 год |
| Чувствительность | 85dB |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴





