Портативна колонка 3W чорна Havit HV-SQ100BT
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Діаметр динаміку | 76мм |
| Діапазон частот | 150Hz-20kHz |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Мoдель | HV-SQ100BT |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 3W |
| Назва товару | Портативна колонка |
| Особенности | З підсвічуванням |
| Радиус действия | до 10 м (без перешкод) |
| Размер | 120mm х 95mm х 167mm |
| Совместимость | AUX/USB/FM/BT/LED/TF/MIC IN |
| Тривалість зарядки | 4 год |
| Цвет | чорна |
| Чувствительность | 85dB |
Информация для заказа
- Цена: 586 ₴




