Завдяки активній системі шумозаглушення повнорозмірні навушники допоможуть повністю зосередитися на музиці або аудиокнигах, ізолюючи зовнішні перешкоди. Шум метро або жвавої дороги для вас більше не проблема.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Цвет | Зелёный |
| Микрофон | Встроенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | AUX |
| Длина кабеля | 1.2м м |
| Діаметр динаміку | 40 мм |
| Діапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Размер | 8мм х 19мм х 18мм |
| Чувствительность | 102dB |
Информация для заказа
- Цена: 443 ₴



