Навушники ігрові XTRIKE GH-509 з мікрофоном з підсвічуванням чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XTRIKE |
| Микрофон | Встроенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина кабеля | 2,2 м м |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Діаметр динаміку | 50мм |
| Интерфейс | 3,5 мм + USB, Type C |
| Комплектация | з мікрофоном |
| Мoдель | GH-509 |
| Назва товару | Навушники |
| Назначение | ігрові |
| Особенности | З підсвічуванням |
| Чувствительность | 109dB+3 dB |
Информация для заказа
- Цена: 956 ₴





