Акустична система 2.0 HV-SK704 3W*2 USB дротова чорний Havit
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | DC5V В |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Діапазон частот | 90Hz-18kHz |
| Интерфейс | USB 2.0 , AUX (3.5мм) |
| Мoдель | HV-SK704 |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 3W*2 |
| Назва товару | Акустична система |
| Питание | USB |
| Підключення | дротова |
| Размер | 72mm х77mm х 82,5mm |
| Форм-фактор | 2.0 |
| Цвет | Черный |
| Чувствительность | 75dB |
Информация для заказа
- Цена: 377 ₴





