Портативна колонка 5W*2 чорна Havit HV-SK802BT
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Havit |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1800 mAh |
| Вес | 0,68 кг |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴ (Пропозиція діє на товари компанії з такою позначкою) |
| Діаметр динаміку | 66 мм |
| Мoдель | HV-SK802BT |
| Мощность | 5W*2 |
| Назва товару | Портативна колонка |
| Радиус действия | до 10 м (без перешкод) |
| Размер | 230 х 80 х 100 мм |
| Совместимость | AUX/USB |
| Тривалість зарядки | 2-3 год |
| Тривалість роботи | 8 год |
| Цвет | чорна |
Информация для заказа
- Цена: 1 370 ₴





